BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Politike

“Ishte një rrugë e vështirë me miq dhe armiq”, Kreshnik Spahiu kujton dorëheqjen e tij nga posti i lartë shtetëror dhe bën paralajmërimin e papritur: Ndoshta një ditë do të rikthehemi ta ndezim sërish! (FOTO)

“Ishte një rrugë e vështirë me miq dhe armiq”,

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu është bërë nostalgjik dhe publikuar një foto të 10 viteve më parë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, në kuadër të 554 vjetorit të vdekjes së heroit tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu shkruan se 10 vite më parë nga Kalaja e Krujës deklaroi dorëheqjen e tij nga posti i lartë shtetëror që mbante. Teksa shkruan se ishte një rrugë e vështirë, Spahiu thekson se një ditë ndoshta do të rikthehet sëbashku me kuqezinjtë për ta rindezur sërish.

“NOSTALGJI: 10 vjet më parë mbërrita i përlotur në Krujë me 5.000 patriot në Kalanë e Kastriotit . Atje deklarova dorhëheqjen nga posti Shtetror për t'ju kushtuar nacionalizmit. Ishte rrugë e vështirë, me shumë miq dhe armiq. Ndoshta një ditë do rikthehemi ta ndezim sërish..

FOTO nga tubimi nga Kalaja Krujë

17 Janar: Vdiq Skënderbeu por jo kauza kuqezi ...”, shkruan Spahiu.

“Ishte një rrugë e vështirë me miq dhe armiq”,