BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Politike

"Iu është dërguar gjithë ambasadave e përkthyer në anglisht", gazetari Lita 'nxjerr zbuluar' Rithemelimin: Kanë deklaruar se goditja ndaj Sokol Mëngjesit është bërë për sport klub 'Partizanin', po bëjnë politikë me fatkeqësinë e tjetrit

"Iu është dërguar gjithë ambasadave e përkthyer

Gazetari, Lavdrim Lita i ftuar në një emision televiziv, u shpreh se deklarata e Rithemelimit për dhunën ndaj avokatit Sokol Mëngjesit është përkthyer në anglisht dhe iu është dërguar gjithë ambasadave.

Lita: Ai (Sokol Mëngjesi) ka orientuar direkt se kush e ka bërë dhe polica është orientuar direkt për të gjetur autorët.

Ai i ka njohur autorët, nuk ka qenë se i kanë ardhur mbrapa shpine.

Që në orën 12:00 doli lajmi se motive ishte për pronat.

Të bësh politikë me fatkeqësinë e tjetrit, është e tepërt.

Ajo deklarata e Floriana Garos nuk është bërë vetëm për opinionin publik shqiptar.

Ajo është përkthyer në anglisht dhe iu është dërguar të gjitha ambasadave që goditja ndaj Sokol Mëngjesit është bërë për sport klub ‘’Partizanin’’.

Kur unë mund të them që kjo mund të ishte bërë edhe për cështjen e incineratorëve.

Ju e dini që Mëngjesi është avokat edhe i pronarëve të Incineratorit.

Më të lexuarat