Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ja ke frikën si qen”, Berisha nxjerr foton e Ramës, qytetarët e kapin 'mat' dhe e 'masakrojnë': Plak skizofren që...

Postuar: 20/05/2019 - 13:40

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një meme ku ironizon kryeministrin Rama. Kaq ka mjaftuar dhe qytetarët e kanë ‘masakruar’ me komente Berishën.

Ata i kanë kujtuar Berishës krimet e shumta që ai ka bërë gjatë qeverisjes së tij, por i kanë vënë në dukje që kohët e fundit ai është kryer në një ‘plak skizofren që merret vetëm me Ramën dhe nuk ka punë tjetër”.

Disa nga komentet e qytetarëve:

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2019 - 14:50

Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Konferenca do të mbahet në orën 15:00.

Postuar: 20/06/2019 - 14:47

Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish për situatën politike, ndërsa apelon për palët që të refle

Postuar: 20/06/2019 - 14:30

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe gjatë fjalës së tij në Kuvend tha se do të ndëshkohen të gjithë

Postuar: 20/06/2019 - 14:25

Ish-deputeti i PD-së Flamur Noka ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me reagimet që

Postuar: 20/06/2019 - 14:25

Publikimi i përgjimeve të reja të ‘Bild” ka rindezur sërish debatin.

Postuar: 20/06/2019 - 14:15

Partia Demokratike në Dibër ka reaguar nëpërmjet ish-deputetit Xhemal Gjunkshi pas përgjimeve të

Postuar: 20/06/2019 - 14:00

Nga foltorja e Kuvendit deputeti Kujtim Gjuzi i ka dërguar një mesazh ish liderit të PD, për prot