BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Politike

“Jam thellësisht e trishtuar”, ambasadorja Yuri Kim reagon për ndarjen nga jeta të mjekut Arjan Pushi

“Jam thellësisht e trishtuar”, ambasadorja Yuri Kim reagon

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka reaguar për ndarjen  nga jeta të mjekut të njohur të QSUT, Arjan Pushi. Kim shpreh dhimbjen e thellë ku shkruan se ai do të kujtohet gjithmonë si një hero.

“Jemi thellësisht të trishtuar nga humbja e parakohshme e Dr. Arjan Pushit. Ai e dha jetën, ndërsa ishte në shërbim të të tjerëve dhe do të kujtohet si hero!”, shkruan Kim në Tëitter.

Më të lexuarat