BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autorin në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autorin në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x
BREAKING NEWS

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek dorëheqja për Shkëlzen Berishën, del videoja e Ilir Metës dhe Sali Berishës që po qarkullon me shpejtësi

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek
x
BREAKING NEWS

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/ Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e rëndësishme dhe fatin e frikshëm që e pret Vladimir Putin: Në Shqipëri do krijonte një...

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e tij dhe kundër SHBA, ja pse më 7 korrik rrezikon të përsëritet ‘21 janari’ dhe çfarë e lidh kreun e ‘Foltores’ me Metën

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e
x
BREAKING NEWS

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë të bashkisë, në pranga edhe drejtori i varrezave të Tufinës. Ja skema që përdornin për të vdekurit

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë
x

Politike

“Jam trembur për tritolin ndaj Armandos”/ Reagon Agron Duka dhe rrëfen çfarë e shqetëson familjen e tyre

“Jam trembur për tritolin ndaj Armandos”/ Reagon Agron Duka dhe

Kreu i PAA-së, Agron Duka komentoi mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Drejt’ përplasjet e vëllait të tij me kryebashkiakun Erion Veliaj.

Agron Duka tha se u tremb shumë kur u informua kur mori vesh lajmin se kishin vënë tritol në banesën e të vëllait.

Duka:. Ne jemi njerëz shumë të respektuar në Shijak e Durrës. Duhet të kemi një situatë të qetë nëse vazhdon konflikti Shqipëria mund të përjashtohet nga të gjitha kompeticionet sportive. Ti thërrasin arsyet, sidomos Kryeministri. Të krijohet një klimë më të qetë.

U tremba shumë kur u informova që kishin vënë tritol në banesën e Armandos. Më njoftoi bashkëshortja. Familjarët e tij u frikësuan, zhurma ishte e madhe. Nuk na rezulton që autori mund të ketë bërë diçka të tillë. Nuk kemi pasur probleme familjare.

Më të lexuarat