BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Politike

“Janë dëshmitarë të një tragjedie të paparë!”/ Revoltohet Jozefina Topalli: Po si nuk flet asnjë...

“Janë dëshmitarë të një tragjedie të

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Jozefina Topalli, ka shpërthyer e revoltuar ku shprehet se dikur ishin shqiptarët në vendin e atyre refugjatëve.

Topalli shkruan se ata duhen ndihmuar dhe se fëmijët janë të pafajshëm.

“Nuk dua as para as ushqim. Vajza nga Afganistani shperthen ne lot pasi kapet nga policia shqiptare.

Nuk jemi terroriste!”

Dikur ishim ne shqiptaret... me sa duket ne harrojme shpejt. Ata duhen ndihmuar, se femijet jane te pafajshem

Jane dëshmitare te nje tragjedie te papare! Shteti shqiptar mund t ia lehtesoje dramen...

Po si nuk flet asnje as per kete krize te refugjateve..?!!!!” shkruan Topalli në postimin e saj.

Kujtojmë që policia ditën e sotme ka kapur 6 emigrantë në Pogradec, prej të cilëve 3 ishin fëmijë dhe ku shfaqej një nga vajzat në lot dhe shprehej se donte një jetë më të mirë.