BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Politike

“Je maskara dhe të urrej për arrogancën, por kur kujtoj Bashën dhe Kryemadhin...”, shihni si i përgjigjet kryeministri Rama-qytetarit

“Je maskara dhe të urrej për arrogancën, por kur kujtoj

Kryeministri Rama i është përgjigjur opozitës, e cila e akuzoi pasi vendosi që në këtë ditë vendi të ishte në karantinë.

Ai i ironizon duke thënë se pasi ata sakrifikuan jetën e tyre në mbrojtje të Karakatinës së Teatrit Kombëtar, janë ringjallur si ndjekës të flaktë të profetit për të nxitur komunitetin musliman t'u bashkohet Revolucionit të tyre Imagjinar për Bajram.

Pas reagimit në rrjetet sociale të shumta ishin edhe komentet nga ndjekësit e tij. Një qytetar i shkruan se e urren shumë por kur kujton Bashën dhe Kryemadhin bindet se është më i mirë.

Replikat

Qytetari: O plako ndoshta mund te jesh maskarej i maskarejve por kryeminister e politikan me i zoti nuk bon me nona,
Kshu qe qent lej te lefin karvani te eci perpara
Un te urrej deri ne ate pik per arrogancen por kur bej llogarit me lul e monik dhe sorullupna ktu bindem me mir pak se sa hiq...
Faleminderit kaq kisha

Rama: mvaret çfarë quajmë arrogancë????