BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Politike

“Jemi me ju”, ministrja Manastirliu mesazh inkurajues për mjekët

“Jemi me ju”, ministrja Manastirliu mesazh inkurajues për

Ministrja e Shëndëtësisë Ogerta Manastirliu ka shprehur mirënjohjen e saj për mjekët e spitalit universitar “Shefqet Ndroqi”, të cilët janë në vijën e parë me koronavirusin gjatë kësaj kohe.

Postimi i Manastirliut

Mirënjohëse për punën e prof. Perlat Kapisyzit, dr. Alma Camit dhe ekipit të spitalit universitar “Shefqet Ndroqi”, të palodhur ditë e natë në shërbim të pacientëve që po trajtohen në spitalin #COVID2

#JEMIMEJU

#FORCA

#DitaBotëroreEShëndetit

Më të lexuarat