BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Politike

“Jemi tejngopur nga maskarada e kësaj politike”, shpërthen i revoltuar Romeo Kara dhe ka një thirrje të rëndësishme: Llumi berishian përveç Shqipërisë, po kërcënon edhe...

“Jemi tejngopur nga maskarada e kësaj politike”, shpërthen

Juristi Romeo Kara ka reaguar pas deklaratës së Lulzim Bashës së PD do t’i prijë betejës popullore për ndryshim për largimin e këtij regjimi politik.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Romeo Kara shkruan se PD-ja fillimisht duhet t’i prijë betejës për të pastruar llumin brenda vetes.

Postimi i plotë:

PD t'i prijë betejës për të pastruar llumin brenda vetes, llumin e korrupsionit berishian, që përveçse Shqipërisë po kërcënon edhe vetë SHBA-në.

PD-ja tashmë nuk ka më as moralin dhe as takatin t'i prijë më asnjëje tjetër.

Më e mira dhe më e mundshmja që PD mund të bëjë, është që të shpërndahet përfundimisht, duke tërhequr këmbën zvarrë edhe për PS-në, LSI-në etj.

Jemi të tejngopur nga maskarada e kësaj politike dhe drejtimi i hajdutëve.

Vendit duhet t'i prijnë vetëm forca të reja politike.

“Jemi tejngopur nga maskarada e kësaj politike”, shpërthen

Më të lexuarat