BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Politike

“Jeta juaj është në dorën e këtij”, Kreshnik Spahiu publikon videon e kontrollorit grevist që po shpërndahet me shpejtësi dhe bën paralajmërimin e papritur

“Jeta juaj është në dorën e këtij”,

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar për bllokimin e aeroportit të Rinasit nga kontrollorët të cilët protestojë për uljen e pagave të tyre si pasojë e pandemisë së COVID-19.

Spahiu ka publikuar videon e njërit prej kontrollorëve që foli mbrëmjen e djeshme dhe shpërtheu në sharje. Ai shkruan se jeto jonë është në dorë të këtij personi dhe me trishtim shkruan se ‘Shqipëria s’bëhet’

“Jeta juaj është në dorën e këtij. Shikojeni krye grevistin që paguhet 4400 dollar por është i stresuar nga reforma.

‘Shqipëria s’bëhet’”, shkruan Spahiu.

Më të lexuarat