BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Politike

"Jo mo jo, hajde ik! Hajde mirupafshim!", kryeministri Rama përballet me të papriturën në Gjirokastër (VIDEO)

"Jo mo jo, hajde ik! Hajde mirupafshim!", kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama është takuar me të rinjtë e Gjirokastrës, ku ndodhet sot për takimin e radhës elektoral.

Te Qafa e Pazarit Rama është përballur me një situatë të papritur.

Te Qafa e Pazarit një këngëtare nis t’i këndojë kreut të qeverisë këngën e mirëseardhjes ndërsa Rama ia pret duke i thënë: “Jo, mo jo. Hajde ik. Mirupafshim.”

Këngëtarja Juli Cenko dhe grupi Ergjeria që i ka kushtuar këngën Ramës, ndërsa një nga frazat dëgjohet; “Mirë se erdhe Edi Rama”.

Ndërkohë që Rama ia pret hovin këngëtares; duke thënë; "Jo mo jo, hajde ik! Hajde mirupafshim!", dhe kthehet nga rruga.

 

(Minuta 5:40)

Më të lexuarat