Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Jo Valdrini, po edhe vëllai im të jetë s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi", kryeministri Rama bën reagimin që se priste askush pas akuzave të PD

Postuar: 13/08/2019 - 20:40

Kryeministri Rama ka reaguar për akuzat e PD-së ndaj kryebashkiakut Valdrin Pjetri në Shkodër.
Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri, prej disa ditësh akuzohet nga PD për të kaluarën e tij, me pretendimin se ka qenë i arrestuar për trafikim droge. Sot Pjetri reagoi sërish duke thënë se e vërteta e vetme e gjithë kësaj historie është ajo që do të nxjerrin agjencitë e zbatimit të ligjit.
 
Postimi i Ramës:

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/12/2019 - 21:47

Ish kryetari i Gjykatës së Larte Xhezair Zaganjori dhe tre ish gjyqtarë të tjerë të Gjykatës së Lartë kanë vendosur të luajnë “juristash” me institucionet e reja te e reformës në drejtësi.

Postuar: 15/12/2019 - 21:22

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji do të publikojë përgjime të reja që mund të mb

Postuar: 15/12/2019 - 20:39

Gjatë fjalës së tij në Akademinë Politike të FRPD-së, kreu i PD-së Lulzim Basha parashtroi edhe p

Postuar: 15/12/2019 - 19:43

Udhëzimi i parë i prokurorit të Përgjithshëm Olsian Çela është nxjerrë në funksion të krijimit të

Postuar: 15/12/2019 - 19:21

I ftuar në Akademinë Politike të FRPD-së, Christian Kremerë zv sekretar i Përgjithshëm i Unionit

Postuar: 15/12/2019 - 19:11

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla komenton ligjin e ri për mediat