BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Politike

Jorida Tabaku lë mënjanë për një moment politikën, nxjerr foton si rrallëherë ndonjëherë

Jorida Tabaku lë mënjanë për një moment

Ish-deputetja demokratike Jorida Tabaku mbrëmjen e djeshme ka ndarë një foto ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Tabaku ka nxjerrë foton me vajzat e saj binjake, Arba dhe Iris.

Ajo shihet në kuzhinë teksa gatuan, ndërsa dy vajzat e saj të ulura mbi banak, ndihmojnë nënën e tyre për të bërë darkën.

“Ka mama goca”, shkruan Tabaku mbi foton.

Jorida Tabaku lë mënjanë për një moment

Më të lexuarat