BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Politike

"Ju dikton fjalë për fjalë Babloku i fshehur", LSI i përgjigjet Sandër Lleshajt pas shoqërimit të Klevis Balliut

"Ju dikton fjalë për fjalë Babloku i fshehur", LSI i

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili shprehet se mbështet deri në fund politikisht, si dhe nga pikëpamja njerëzore heronjtë antidiktaturë të Unazës së Re.

Postimi i Vasilit

Mbështetje deri në fund, mbështetje politike dhe njerëzore për heronjtë antidiktaturë të Unazës së Re.

Bedeli i Bablokut në Ministrinë e Brendshme Lleshaj zgjedh përfundimisht të jetë një armik i shqiptarëve të thjeshtë te Unaza e Re.

Asnjë harrese, asnjë tolerance, asnjë keqardhje nuk do të ketë kurrë për ata si Lleshaj, që urrejtshëm vendosen kundër qytetarëve të thjeshtë.

Këta të pacipë dhe të urryer arrijnë deri aty sa të lexojnë paturpësisht si komunikata të tyre idiotësirat e kriminalizuara që ju dikton fjalë për fjalë Babloku i fshehur.

Ta kenë të qartë që Babloku do t'i shesë si një kg fiq këta budallenj dhe do tu lerë pas për gjithë jeten një urrejtje pa kthim të popullit.

 

Më të lexuarat