BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

“Ju jap fjalën e zemrës me dashurinë e nënës, do merrni kompensimin e plotë”, Monika Kryemadhit i përplasin skandalet e rënda: Atë bosin tënd e kemi me zë dhe figurë...Ja çfarë ju pret së shpejti

“Ju jap fjalën e zemrës me dashurinë e nënës, do

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me situatën e ndodhur ditën e sotme , ku prej mëngjesit, IKMT ka nisur prishjen e 33 objekteve ne zonën e “Astir”.

Kryemadhi e sheh si një skenë krimi të urdhëruar nga Edi Rama dhe e quan dhunën e ushtruar ndaj njerëzve, një barbari antinjerëzore.

Por kjo deklaratë është pasuar nga reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë Monika Kryemadhin edhe pse në faqen e saj të rrjetit social.

Sipas qytetarëve SPAK-u  “do mbase ju bën derman juve plehra që talleni me popullin dele që ju voton”.