BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

“Ju jeni ku thërret qameti”, plas debati i ashpër mes gazetarit dhe deputetit të PD-së: A do më lësh të flas apo....

“Ju jeni ku thërret qameti”, plas debati i ashpër mes

Mbrëmjen e sotme në emisionin e gazetarit Alfred Lela, “Politiko” u diskutua çështja e zgjedhjeve elektorale.

Kur fjalën e mori deputeti i Partisë Demokratike, Arbi Agalliu dhe filloi të fliste për mënyrën se si do të veprojë PD, ai u ndërpre nga gazetari Roland Qafoku, i cili e pyeti se për cilën PD.

Agalliu: PD, ka një dhe të vetme dhe e dinë të gjithë shqiptarët se kush është...

Qafoku: Po mos fol kot tani, se jeni dy PD, dhe jeni  ku thërret qameti

Agalliu: Tani unë njoh vetëm një PD

Qafoku: Ju jeni mbi re, kështu që duhet të zgjidhni këtë problem njëherë

Agalliu: I zoti i shtëpisë më bëri një pyetje, dhe më lër t’i përgjigjem, pastaj fol ti

 

Më të lexuarat