BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

“Ju krijuat një bandë të armatosur në Elbasan dhe tmerruat njerëzit”, Petro koçi: Duhet ta pranojmë, Lulzim Basha na e ka bërë më të lehtë...

“Ju krijuat një bandë të armatosur në Elbasan dhe

Deputeti i PS-së Petro Koçi u shpreh se opozita kërkon të justifikojë humbjen e 3 radhazi.

Sipas tij, ata ja kanë bërë më të lehtë fitoren mazhorancës.

“Politika nuk ka ndryshuar shumë ,mendësia ka mbetur prapa. Kryetari jonë ishte pa mjekër u bë me mjekër , ata të opozitës kanë mbetur pa mjekër. Opozita kërkon të justifikojë humbjen e 3 radhazi. Ne fituam dhe ishte puna jonë, merita jonë, por duhet ta pranojmë që ju na ndihmuat shumë që të merrnim mandatin e tretë se keni bërë ca premtime sikur shqiptarët do hanin me garuzhde floriri. Ju krijuat një bandë në Elbasan të armatosur, dhe tmerruat njerëzit”, tha Koçi.