BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Politike

“Ju thyen dhëmbët”, Spartak Ngjela sherr live me zv-ministrin Artan Shkreli (E plotë)

“Ju thyen dhëmbët”, Spartak Ngjela sherr live me

Në emisionin ‘Open’  pati një debat i fortë mes zv.ministrit  Artan Shkreli dhe avokatit Spartak Ngjela.

Në një lidhje direkte nga Durrësi zoti Shkreli tha se ndërtesat që janë shembur me urdhër dhe me shkrim të Këshillit Bashkiak.

“Për sa i përket hetimeve të prokurorisë ajo ndërtesat i ka aty, mund të vijë të hetojë. Ne nuk mund të presim 1 shekull  sepse grupi në terren po bën inspektimet. Mund të marrë inspektimet e grupeve në terren”- tha Shkreli.

Por avokati Ngjela tha se ju nuk mund ti shkatërroni pa ardhur Prokuroria.

“Po ju nuk njihni ligjin. Prokuroria ju thyen dhëmbët. Nuk mund të prishni pa marrë leje nga Prokuroria. Është krim të prishen vendi i krimit. Nuk ta lejon ligji të shkatërrosh vendin e krimit”- tha Ngjela.