Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ju vraftë Zoti e ju qërrofshin sytë”, Rama mesazh të fortë shqiptarëve me fjalët e Neritan Cekës që tronditën rrjetin (VIDEO)

Video: 

Postuar: 25/06/2019 - 23:51

Kryeministri Edi Rama i ka surprizuar të gjithë shqiptarët me një video që ka publikuar në rrjetet sociale.
 
Rama ka publikuar mallkimet e politikanit Neritan Cekës në një video ku shihen protestat e opozitës muajt e fundit dhe nga vende të ndryshme të kryeqytetit.
 
“(Zëri në këtë video është i intelektualit, profesorit, ambasadorit, komentatorit dhe faktorit N.C),”- shkruan Rama krahas videos ku dëgjohet fjalimi i mallkimeve të Cekës.
 
Politikani bëri xhrion e të gjitha portaleve para pak javësh teksa i ftuar në një studio televizive Neritan Ceka mallkoi të gjithë njerëzit që do të shkojnë të votojnë më 30 qershor.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 15:17

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka zhvilluar një mbledhje për emergjencën e ngërçit në Gjykatën e Lartë.

KLGJ po shqyrton 3 mundësitë për zgjidhjen e situatës në Gjykatën e Lartë.

Postuar: 23/07/2019 - 15:11

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla i ftuar në “News 24” tha se Ilir Meta

Postuar: 23/07/2019 - 15:08

Taulant Balla  i ftuar në studion e 'News 24' ku foli për situatën aktuale në vend d

Postuar: 23/07/2019 - 14:56

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, duke folur për krizën tha se në Shqipëri nuk ka k

Postuar: 23/07/2019 - 14:49

Njoftohet se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të paraqitet ditën e enjte në Prokurori

Postuar: 23/07/2019 - 14:48

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur në lidhje me ndryshime të mundshme në kab

Postuar: 23/07/2019 - 14:38

Taulant Balla i ftuar në ‘News24”foli për situatën politike të vendit dhe për atë që