BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Julian Deda flet për përjashtimin e Berishës: Nuk është hera e parë që Basha bën këtë gjë

Julian Deda flet për përjashtimin e Berishës: Nuk është

I ftuar në një intervistë televizive, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së, Julian Deda ka komentuar vendimin e Bashës për përjashtimin e Sali Berishës nga PD-ja.

Deda tha se kjo nuk është hera e parë që Basha merr vendime në minutën e fundit,

"Basha nuk e bën për herë të parë që merr vendime në minutën e fundit. Nuk e ka bërë vetëm me doktorin e bën dhe për veprime krejt të zakonshme. Besoj se ka një hile prapa."

Më të lexuarat