BREAKING NEWS

Rreziku nga koronavirusi, doktori italian zbulon si mund të përballohet kjo epidemi

Rreziku nga koronavirusi, doktori italian zbulon si mund të
x

Politike

“Ka 2000 euro ai që...”, ish-deputeti bën ofertën e pazakontë për memorialin turk te Liqeni

“Ka 2000 euro ai që...”, ish-deputeti bën ofertën e

Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj ka reaguar në Facebook, për memorialin turk të vendosur te Liqeni Artificial i Tiranës.

Ndocaj ka postuar një foto të memorialit për të rënët e grushtit të shtetit në Turqi, në vitin 2016 dhe sipër saj shkruan se kush e shemb do të paguhet nga ai me një shumë prej 2000 eurosh. Por mesa duket ish-deputeti është bërë pishman pas postimit dhe e ka fshirë atë.

Kujtojmë se vendosja e këtij memoriali te Kodrat e Liqenit ka shkaktuar reagime të shumta në rradhët e intelektualëve, politikanëve por dhe qytetarëve të thjeshtë.