BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Politike

“Ka aktivizuar urithët për të mësuar se kush e ka shpallur non grata”, juristi Romeo Kara tregon çfarë e ‘fundosi’ Sali Berishën: Që t’a flejë mendjen...

“Ka aktivizuar urithët për të mësuar se kush e ka

Juristi i njohur, Romeo Kara është shprehur se Sali Berisha ka angazhuar persona për të mësuar se kush e ka lobuar për ta shpallur ‘non grata’.

Postimi i juristit

Berisha ka aktivizuar urithet, per te mesuar se, kush eshte personi, qe u be sebep, per shpullat qe i erdhen nga USA.

Qe t'a fleje mendjen, po i jap nje pergjigje nga librat e shenjte, pikerisht per raste si ky.

"Çdo e mire Berishe, te ka ardh prej Zotit dhe çdo e keqe prej vetes".