BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Politike

“Ka ardhur koha”, Basha shigjeton kryeministrin Rama dhe paralajmëron ndryshimin e madh

“Ka ardhur koha”, Basha shigjeton kryeministrin Rama dhe

Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se kryeministri Edi Rama dhe ministrat e tij shumëfishojnë pasuritë, ndërsa Shqipëria povarfërohet.
 Basha shkruan se papunësia është shtuar dhe se ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për xhepat e shqiptarëve.

“Ndërsa Rama dhe ministrat e tij shumëfishojnë pasuritë e tyre, Shqipëria varfërohet. Papunësia është shtuar, kosto e jetesës është bërë e papërballueshme. Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për njerëzit. Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për xhepat e shqiptarëve dhe jo të Ramës dhe ministrave të tij,” shkruan Basha.

Më të lexuarat