BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Politike

“Ka ardhur koha që më në fund PD të ndërrojë Bashën”, Petro Koçi iu zbulon demokratëve rrugën për të larguar kreun e tyre

“Ka ardhur koha që më në fund PD të ndërrojë

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale, Koçi shkruan se ka ardhur koha që PD të ndërrojë Bashën dhe sipas tij, kjo do të arrihet vetëm duke votuar PS.

“Erdhi koha qe me ne fund PD te nderroje Bashen. Voto PS dhe Basha iken vete!”, shkruan Koçi.

“Ka ardhur koha që më në fund PD të ndërrojë

Më të lexuarat