BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Gossip

“Ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret!” Turjan Hysko i bën super dedikim Orinda Hutës në 3-vjetorin e martesës

“Ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret!” Turjan

Si sot 3 vite më parë Orinda Huta dhe Turjan Hysko kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disavjeçare, në një dasmë tepër të bukur dhe elegante që bëri xhiron e rrjetit aso kohe.

Vitet kanë shumë shpejt e kjo ditë e veçantë nuk kishte si të kalonte pa u kujtuar nga vetë çifti.

Ka qenë Turi ai që ka ndarë 2 foto mjaft të bukura nga 27 korriku i 2017, teksa ka shkruar edhe disa fjali tepër të ndjera.

‘27/07/2017 Ja pra @orindahuta ka ardhur koha qe mos ta mbajme me sekret! Le ta themi publikisht qene te dy kemi 3 vite martuar… Gezuar shpirt!Per 97 vitet e tjera mbaj pergjegjesi qe do te dua, pastaj nuk i dihet jetes!Ka qene nje dite magjike sepse kishte shume dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jone! Te dua.’