BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Politike

"Ka çuar në kulm varfërinë, represionin e arrogancën", deputeti i PD-së nuk përmbahet ndaj kryeministrit dhe tregon rrugën e vetme që duhej të kishte ndjekur Rama

"Ka çuar në kulm varfërinë, represionin e

Deputeti i PD Tritan Shehu në një intervistë ka komentuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës së tij në Britani të Madhe, ku ka mashtruar hapur se nuk ka gjobitur ndonjë media.

Sipas Shehut, Rama gënjen që të mos mbajë përgjegjësi, përndryshe do i duhet të dorëhiqej.

“Ai vetëm me batuta apo të pavërteta mundohet të tejkalojë realitetin e hidhur e përgjegjësitë e tij të mëdha ose ndryshe ka vetëm një rrugë, dorëheqjen. Për një kryeministër të përgjegjshëm që e ka katandisur vendin në këtë dhe ndaj mediave e pronës ka vetëm një rrugë, kryeministri duhet të kishte dhënë dorëheqjen. Gënjen për të fshehur të vërtetën. I djeg atij e për këtë arsye kërkon ta kalojë duke thënë gjëra jo të vërteta ndaj përdor armën e batutave”, tha Shehu.

 

Më të lexuarat