Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

A ka influencë ruse në Shqipëri? Fatos Klosi e thotë hapur çfarë po ndodh

Postuar: 14/03/2019 - 21:19

Ish shefi i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në emisionin"360 gradë" ka deklarur se ka influencë dhe për këtë është është dakord me raportimin që bëri Helidon Bendo pak ditë më parë, por ne e kemi zakon tua faturojmë problemet të tjerëve.

"Kjo më duket si ajo historia që kemi dhe shtatë ditë bukë, që nuk qëndron. Rusinë e kemi bërë gogol që po përdoret rëndshëm për të trembur. Si gjithë vendet e mëdhaja dhe rusia ka interesa në vend, por duhet thënë se sa herë kemi probleme brenda, ja faturojmë rusisë tashmë. Nuk mendojë si ai. Kemi probleme brenda dhe kjo e duhet parë"- tha Klosi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:58

 Deputeti Myslym Murrizi i ka kthyer një përgjigje të hidhur Presideniti Ilir Meta, pas deklaratës së këtij të fundit se për të zgjidhur krizën politike në vend, ishte i gatshëm jo vetëm të linte mandatin por të

Postuar: 20/03/2019 - 19:54

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një postim në rrjetet sociale, tregon se gjatë vi

Postuar: 20/03/2019 - 19:26

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu, i është bashkuar protestës së banorëve të Astirit duke deklarua

Postuar: 20/03/2019 - 19:10

Ndërsa nga Ilir Meta vijnë deklarata të forta për zgjidhjen e krizës, dy drejtuesit e partive kry

Postuar: 20/03/2019 - 18:44

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i pranishëm në protestën e sotme t

Postuar: 20/03/2019 - 18:40

Presidenti Ilir Meta deklaroi nga Pogradeci  tha se do të ishte gati të jepte dorëheqjen nga

Postuar: 20/03/2019 - 18:21

Ish-deputetët e LSI-së janë bashkuar protestës së banorëve të Unazës së Re.