BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Politike

"Ka krisje të thellë mes Edi Ramës dhe ambasadës amerikane"/ Aleksandër Biberaj zbardh çfarë qëndron pas këtij vendimi: Janë shkelur protokollet diplomatike!

"Ka krisje të thellë mes Edi Ramës dhe ambasadës

Aleksandër Biberaj, anëtar i Këshillit Kombëtar në PD, ka qenë i ftuar në studion e Faxnews për të folur rreth aktualitetit në vend. Duke u ndalur tek njoftimi i MEPJ se ka nisur procedurat për largimin e Yuri Kim, Biberaj tha se janë shkelur protokollet diplomatike dhe shtoi se ka një krisje të marrëdhënieve mes kryeministrit Edi Rama dhe ambasadës së SHBA.

Po ashtu ai shtoi se Edi Rama nuk largohet me vota por se duhet të reagojnë duke bllokuar rrugët, autostradat e portet.

Biberaj: Interpretimi është se janë shkelur protokollet diplomatike. Komunikimet me DASH janë konfidenciale, dhe sot ka marrë një përgjigje të meritur nga DASH sa i takon korrupsionit.

Ka presion, se Edi Rama ka kapur drejtuesin e ri të SPAK. Ka krisje të thellë mes marrëdhënies së Ramës dhe ambasadës së SHBA për shkak të krimit të organizuar, shkeljes së normave të demokracisë.

Amsasadori i SHBA bën politikën e shtëpisë së bardhë. Ne kemi pasur mospajtueshmëri me disa qëndrime të Yuri Kim, janë tejkaluar veshjet diplomatike të saj.