BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Politike

“Ka ndonjë lajm, si po i shkon doktorit avokati francez?”, analisti i njohur përplaset me ish-deputetin e PD-së për Sali Berishën: Unë nuk fshihem pas gishtit! (REPLIKAT)

“Ka ndonjë lajm, si po i shkon doktorit avokati francez?”,

Analisti Dritan Hila u përplas mbrëmjen e djeshme me ish-deputetin e PD-së, Aldo Bumçin teksa po diskutonin në emisionin ‘Opinion’ për lëvizjet e fundit që ka bërë SHBA.

Hila ka ngacmuar demokratin lidhur me procesin gjyqësor të ish-kryeministrit Sali Berisha.

PJESË NGA EMISIONI:

Aldo Bumçi: Më lejoni të flas se nuk po fshihem pas gishtit. Rikthimi i Amerikës klasike në Europë. Në terren për hir të paqes janë lejuar sisteme autoritare, si në Serbi dhe Shqipëri.

Dritan Hila: Doktori si po ecën me avokatin francez ke ndonjë informacion? Si po ecën doktori? A ka ndonjë lajm?

Plarent Ndreca: Mos e ndërprit se do gjysmë ore të mbarojë pastaj.

Më të lexuarat