BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x
BREAKING NEWS

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit të Biden, Frrok Çupi paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Nesër do të çuditen kur të formulohen akuza për...

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit
x
BREAKING NEWS

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë largimin në shtator, vetëm 7 emra futen në Presidiumin e Kongresit, ja lista

Rama jep sinjalet e para për qeverinë e re, 9 ministra rrezikojnë
x

Politike

Ka një ftohje mes PD dhe LSI? Artur Zheji zbërthen prapaskenat: Ka zëra nëpër korridore për...

Ka një ftohje mes PD dhe LSI? Artur Zheji zbërthen prapaskenat: Ka

Analisti i njohur Artur Zheji u shpreh se pas rezultatit të 25 Prillit, ka një zhurmë korridoresh për një ftohje mes PD dhe LSI.

Ai tha se nga ana tjetër Rama nuk e kishte menduar kurrë që Basha do merrte kaq shumë vota, edhe pse nuk kishte asnjë pushtet në dorë.

“Unë jam më i shqetësuar tani se atëherë. Ka një zhurmë korridoresh që marrëdhëniet mes PD dhe LSI janë ftohur. Mendoj që kjo është si një situatë si lufta kundër Bashës.

Rama nuk e mendonte kurrë që Basha edhe i vetëm pa bashki mund të kapte atë rezultat që kapi. Basha kapitalizoi një rezultat votash të pa hamendësuar nga sondazhet”, deklaroi Zheji në “Log”

Më të lexuarat