BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Politike

Ka surpriza! Nga aktori i njohur te vajza e biznesmenit, zbulohen kandidatët për deputetë të PS në qarkun e Kukësit (EMRAT)

Ka surpriza! Nga aktori i njohur te vajza e biznesmenit, zbulohen

Janë zbuluar 3 kandidatët për deputetë që Partia Socialiste do të kandidojë në qarkun e Kukësit, ku nuk kanë munguar surprizat.
Gerta Duraku, vajza e biznesmenit Shyqyri Duraku ka arritur të sigurojë një vend në listën e kandidatëve në Kukës dhe do të garojë nën sigëln e PS në zgjedhjet e 25 prillit.

I dyti është aktori i njohur tropojan Petrit Malaj, i cili jeton në Tiranë por është një personazh mjaft i njohur dhe popullor në zonën e tij.

Në lsitë do të jetë edhe Adem Lala, ish-kryebashkiak i Hasit, që tashmë mban postin e kreut të Partisë Socialiste në këtë zonë.

Më të lexuarat