BREAKING NEWS

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia e gruas shtatzënë që u vra nga burri para maternitetit

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr vendimin e fundit drastik: Askush në Tiranë!

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr
x
BREAKING NEWS

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Është përfaqësuesi më i zi i mafies shqiptare, do u tregojmë liderëve europianë se...

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës:
x
BREAKING NEWS

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga spitali për të blerë bukë dhe...

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga
x
BREAKING NEWS

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e konsiderueshme droge gati për shitje, zbardhen detajet e fundit nga operacioni

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e
x
BREAKING NEWS

A mund të shpëtohej foshnja e 35-vjeçares që u vra para maternitetit? Gjinekologu zbulon të vërtetën

A mund të shpëtohej foshnja e 35-vjeçares që u vra para
x
BREAKING NEWS

PD vijon të jetë e përçarë, Alibeaj ‘shuplakë’ Berishës, ja çfarë thotë për protestën e 6 dhjetorit

PD vijon të jetë e përçarë, Alibeaj
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x

Politike

“Ka vite që në Shqipëri nuk ka më të djathtë dhe të majtë”, Lorenc Vangjeli bën deklaratën e fortë: Kemi një opozitë që suksesin e saj e shikon duke pritur dështimin e pozitës, s’ka marrëzi më të madhe se...

“Ka vite që në Shqipëri nuk ka më të djathtë

Duke analizuar faktin se si duket sot opozita në vend, analisti Lorenc Vangjeli ka folur mbrëmjen e sotme në një emision televiziv, ku u shpreh se në Shqipëri konsiderohet se detyra e opozitës është se suksesin e saj e shikon duke pritur dështimin e opozitës.

Sipas tij, prirja e Sali Berishës për tu rikthyer në greva e protesta është të provosh të njëjtat mjete dhe të presësh të njëjtat rezultate.

Ka vite që në Shqipëri nuk ka më të djathtë dhe të majtë, nuk e kanë atë ideologji, dhe më shumë këtu ka pushtet. Mbi të gjitha kemi një opozitë që suksesin e saj e shikon duke pritur dështimin e opozitës.

Prirja e Berishës, për tu rikthyer të muskujt, te greva, “te rruga e rrugës”, dhe kjo të kujton atë shprehjen se s’ka marrëzi më të madhe se të provosh të njëjtat mjete dhe të shohësh të njëjtat rezultate.

Më të lexuarat