Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kalimi i PDIU në opozitë, vjen reagimi i parë nga Kryemadhi

Postuar: 11/09/2018 - 22:07

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka folur për herë të parë për kalimin e PDIU në frontin opozitar.

“Përshëndes vendimin e PDIU, ndihem entuziaste sepse opozitës tashmë do t’ i bashkohen më shumë se 70 mijë vota, por do të ketë dhe parti të tjera që do t’i bashkohen frontit opozitar”, ka thënë Kryemadhi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 10:20

Partia Socialiste ka hapur letrat për skandalet e LSI gjatë kohës që ishte në pushtet. Shumë drejtorë të saj sot janë nën hetim dhe pas hekurave, por duket se telashet janë shtuar edhe për ish-ministrat.

Postuar: 25/09/2018 - 08:19

Lëvizja Socialiste për Integrim është përfshirë nga pakënaqësitë, duke e çuar këtë parti drejt sh

Postuar: 25/09/2018 - 08:41

Komisioneri Publik kreu ditën e djeshme lëvizjen e radhës duke ankimuar vendimin e Komisionit të

Postuar: 25/09/2018 - 08:39

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Niko Peleshi, në fjalën e tij dje në Kuvend i ka kërku

Postuar: 25/09/2018 - 08:38

Deputeti i PS, Vullnet Sinaj deklaroi dje se nuk mund të flitet për zhvillim të sektorit të bujqë

Postuar: 25/09/2018 - 08:36

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e prokurorisë për të zgjatur me tre muaj të tjerë hetimet n

Postuar: 25/09/2018 - 08:34

Partia Socialiste ka deklaruar dje se vonesat në procesin e vetingut në polici kanë ardhur si rrj