BREAKING NEWS

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në duar

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në
x

Politike

Kandidat për Bashkinë e Tiranës? Flet Dashamir Shehi

Kandidat për Bashkinë e Tiranës? Flet Dashamir Shehi
Ndërsa na ndajnë disa muaj nga zgjedhjet vendore, Partia Demokratike nuk e ka ende një kandidat për bashkinë e kryeqytetit. Në një situatë hipotetike Adi Krasta vendosi përballë Erion Veliajt një kandidat si Dashamir Shehi. Çfarë mendon ai, a do ta pranonte të ishte përfaqësuesi i së djathtës në këto zgjedhje?
 
Dash Shehi thotë se një vendim i tillë do të merret pas protestës së 16 shkurtit.
 
 
“Unë e kam gjykuar dhe vazhdoj ta them se ai që do shkojë për Bashkinë e Tiranës do shkojë si një zgjidhje politike jo se ky është një inxhiner i zoti dhe se i bën punët më mirë”, tha Shehi.