BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Politike

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë blu / Të zymtë, por edhe të qeshur dhe me dy gishtat lart (FOTO)

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka thirrur në selinë blu deputetët e rinj që dolën fitues nga zgjedhjet e 25 prillit dhe kandidatët për deputetë. Temë kryesore e takimit është situata post-zgjedhore dhe strategjia që do të ndjekë PD për të mos njohur zgjedhjet e 25 prillit.

Në fytyrat e një pjese të demokratëve vërehej qartë trishtimi pas disfatës, por kishte edhe nga ata që e kishin marrë me sportivitet duke ngjitur shkallët me buzëqeshje.

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë

Kandidatët demokratë "sfilatë" mode në selinë