BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x

Politike

“Kanë bërë gabime fatale”/ Zgjedhja e Presidentit të ri, Ilir Meta befason me qëndrimin e tij, ‘shigjeton’ ashpër opozitën

“Kanë bërë gabime fatale”/ Zgjedhja e Presidentit

Presidenti Ilir Meta nga konferenca e jashtëzakonshme që po mban sot në Presidencë u pyet nga mediat edhe për pasardhësin e tij.

Pyetje: Çfarë këshille do t’i jepnit opozitës në procesin për zgjedhjen e presidentit të ri?

Meta: Nuk kam asnjë këshillë për t’i dhënë opozitës sepse kanë bërë gabime fatale, një pjesë me ndërgjegje të plotë dhe një pjesë e tyre sepse aq e kishin thellësinë e gjykimit, duke djegur mandatet. Nuk kam asnjë kuriozitet për zgjedhjen e presidentit të ardhshëm. Po t’i shikoni me kujdes këto 45 pikat këtu që ka nxjerrë rezoluta e PE, këto i kam ngritur unë si probleme.

Më të lexuarat