BREAKING NEWS

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo barazon shifrat

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo
x
BREAKING NEWS

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të marrë vëmendjen e BE-së”, politologu zbulon arsyen pse Vuçiç nuk vjen në Tiranë

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x

Aktualitet

Kapen dy krijesat gjigande në Sarandë, kryeministri Rama surprizohet nga ajo që sheh (FOTO)

Kapen dy krijesat gjigande në Sarandë, kryeministri Rama surprizohet

Kryeministri Edi Rama e ka kaluar ditën e sotëm në jug të vendit.

Vendndodhjen e tij e ka “zbuluar” kryebashkiaku socialist i Sarandës Adrian Gurma, përmes një fotoje të publikuar në rrjetet sociale.

Peshkatarët e zonës kanë qëlluar me fat këtë të mërkurë dhe kanë kapur dy peshq gjigand, të cilët i kalojnë 2.5 metra.

Kryeministri Rama ka shkuar në një peshkarexhat, i veshur sportiv dhe matet me peshqit, të cilët në dukje janë ton.

Edhe pse kryeministri është 2.01 i gjatë, peshqit e kalojnë gjatësinë e tij dhe dalin dukshëm më lart.

Kapen dy krijesat gjigande në Sarandë, kryeministri Rama surprizohet