BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Politike

Kapet 'mat' Monika Kryemadhi, kjo është zona ku mund të kandidojë për deputete

Kapet 'mat' Monika Kryemadhi, kjo është zona ku mund të

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi vijon takimet me të rinjtë në kuadër të zgjedhjeve për strukturat e reja të partisë dhe parapërgatitjes për fushatën zgjedhore të 25 prillit.

Kryemadhi është fotografuar sot në prani të dhjetëra të rinjve në qytetin e Lushnjës, duket diskutuar me ta për problemet dhe shqetësimet e tyre.

Sakaq, pasditen e sotme, kryetarja e LSI-së mësohet se do jetë në qytetin e Fierit, po sot në orën 17:00 në një takim me të tjerë të rinjtë e simpatizantët e kësaj force politike.

Kjo e shtunë për Kryemadhin, do i dedikohet takimeve në qytetin e Fierit, ku sëfundmi është lakuar si zonat elektorale ku Monika Kryemadhi mund të kandidojë si e para e listës së deputetëve më 25 prill.

Më të lexuarat