BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Politike

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me këmbët e veta'

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me

Shumë politikanë në Shqipëri, ndryshe nga pjesa tjetër në perëndim, mbajnë nga pas truproja duke u shfaqur hapur në publik se i tremben diçkaje!

Këtë ka dashur të tregojë dhe ish-kryeministri Sali Berisha me pamjet që ka publikuar në rrjetet sociale, të kreut të qeverisë Edi Rama i cili shoqërohej nga gardistë në takimet e fundit.

Por, ish-kryeministri Berisha ka rënë brenda me 'këmbët e veta, pasi nuk e ka pritur këtë reagim nga qytetarët.

Ata i kujtojnë takimet në fushatat e tij, por edhe deklaratat për shtyp ku shfaqej me jelek anti-plumb.

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda meKapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me

Më të lexuarat