BREAKING NEWS

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me marrëveshjen e detit me Greqinë

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me
x
BREAKING NEWS

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i pashmangshëm për dy arsye të rëndësishme

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i
x
BREAKING NEWS

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta jap kur të...

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta
x
BREAKING NEWS

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit duhet të dorëzoni këto dokumente

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit
x
BREAKING NEWS

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për pensionistët për vitet 2022-2024

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për
x
BREAKING NEWS

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë: Në 24 orët e fundit ka humbur jetën 3 qytetarë në Shqipëri

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë:
x
BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u bënë shkak, si e vrau 20-vjeçari ish-deputetin, cili ishte roli i bashkëpunëtorit në atentat

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u
x
BREAKING NEWS

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo Tabakut, zbardhet vendimi

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo
x

Politike

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me këmbët e veta'

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me

Shumë politikanë në Shqipëri, ndryshe nga pjesa tjetër në perëndim, mbajnë nga pas truproja duke u shfaqur hapur në publik se i tremben diçkaje!

Këtë ka dashur të tregojë dhe ish-kryeministri Sali Berisha me pamjet që ka publikuar në rrjetet sociale, të kreut të qeverisë Edi Rama i cili shoqërohej nga gardistë në takimet e fundit.

Por, ish-kryeministri Berisha ka rënë brenda me 'këmbët e veta, pasi nuk e ka pritur këtë reagim nga qytetarët.

Ata i kujtojnë takimet në fushatat e tij, por edhe deklaratat për shtyp ku shfaqej me jelek anti-plumb.

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda meKapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me

Kapet 'mat' Sali Berisha, ish-kryeministri 'bie brenda me