BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin: 130 raste të reja brenda 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin: 130 raste të
x

Politike

Kë do të preferonte si rival, Metën, Bashën apo Berishen? Përgjigjet kryeministri Rama

Kë do të preferonte si rival, Metën, Bashën apo Berishen?

Kë do të preferonte kryeministri Rama përballë mes presidentit Meta, kryedemokratit Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha si rival?

Rama tha se nuk i zgjedh ai rivalët.

"Nuk unë i zgjedh unë rivalët dhe nuk kam unë problem kundërshtarët në kuptimin e personit përballë, unë problem, kam problemet reale, me të cilat lufta është më e egër dhe gjatë, gjërat që duhen zgjidhur për njerëzit" tha ai për Report Tv.