BREAKING NEWS

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin paraprak, mesazh të fortë palëve politike: Ishin jashtëzakonisht të nxituara, duhet të...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin
x

Politike

“Ke marrë porosi në telefon që të më ndërpresësh?”, Meta replikon Arian Çanin ‘live’ në emision. Moderatori: Ma fute dhe mua!

“Ke marrë porosi në telefon që të më

Presidenti Ilir Meta ka shkëmbyer disa replika me moderatorin Arjan Çani. Meta iu drejtua Çanit duke e pyetur se a ka marrë porosi në telefon për ta ndërprerë presidentin kur të flasë për gjëra serioze. Moderatori ka ndërhyrë duke i thënë: “Ma fute dhe mua plak”.

Pjesë nga debati

Ilir meta-Arian Çanit: Më lër more të flas, s’të pëlqen ty tani biseda…?

Arian Çani: Më lër titani, më duhet të menaxhoj kohën, jam i detyruar…

Ilir Mtea: Po jo ore ke marrë porosi ti tani, në telefon…që ‘ndrëprite atë kur të flasë për gjëra serioze’. Lëri këto tani..

Arian Çani: Unë e kam bërë këtë?

Ilir Meta: Eee ti, lëri këto tani, se e di unë, çdo njeri ka dëshirë të ruajë disa relata

Arian Çani: Ma fute dhe mua plak?

Më të lexuarat