BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

Këlliçi debat të nxehtë me Sulën: Zëdhënësi i PD ka qenë sot Taulant Balla

Këlliçi debat të nxehtë me Sulën:

Ndarja në dy kampe e opozitës dhe kundërshtimet për rregulloren e Parlamentit, kanë përplasur deputetët Belind Këlliçi dhe Dashnor Sula.

Të ftuar në emsionin "Now me Erla Mëhillin", Këlliçi u shpreh se anormaliteti i vetëm është fakti që ai personalisht, ka një mendim ndryshe nga kryetari. Ndër të tjera, Këlliçi shtoi se sot zëdhënësi i PD-së u bë Taulant Balla.

“Anormaliteti i vetëm është që unë kam mendim të ndryshëm nga kryetari. Kam marrë 11600 vota për PD, nuk mund të më largojnë nga grupi.  Ka dalë sot Taulant Balla të ka mbrojtur. Zëdhënësi i PD ka qenë sot Taulant Balla”, tha Këlliçi.

Ndërsa, për deputetin Dashnor Sula e ka cilësuar si një akt normal përjashtimin e tyre nga grupi i deputetëve.

“Kryesinë nuk e ke, kryesia është me institucionin, jo me Bashën. Kurrë nuk do dal t’i gjuaj partisë me gurë. PD do ngrihet më e fortë për sa kohë do ikin elementët e dhunshëm, partia duhet të pastrohet. Kushdo që akuzohet për korrupsion duhet të shkëputet nga PD”, tha Sula.

 

Më të lexuarat