Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kërcënimi i deputetëve të PS nga burgjet, LSI i përgjigjet ashpër kryeministrit

Postuar: 18/10/2018 - 15:25

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama se deputetë të PS kanë marrë mesazhe kërcënuese të orkestruara nga burgjet.

Vasili tha se ‘ata të Rilindjes’ janë të gatshëm që të denoncojnë çdo shpifje të pretenduar si të tillë dhe jo kërcënimet e pretenduara nga mbështetësit e basteve.

Postimi i plotë:

Keta te Rilindjes janë të gatshëm të denoncojnë çdo shpifje te pretenduar nga ata si e tille, por jo kercenimet e pretenduara nga mbeshtetesit e basteve.
Pse nuk i dërgojnë ne prokurori?

 

Ç’frike i ndal?
Nëse nuk i çojne eshte e qarte, qe genjejne.
Si gjithmone….”.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 11

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 11:11

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, deklaroi të enjten nga foltorja e Kuvendit se Partneriteti Publik Privat (PPP) nuk është gjë tjetër veçse shërbim ndaj qytetarit.

Postuar: 15/11/2018 - 11:10

Ish-presidenti, Bujar Nishani ka qenë sot i pranishëm në konferencën shkencore të organizuar nga

Postuar: 15/11/2018 - 11:06

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili iu është bashkuar reagimeve pas mbledhjes së dj

Postuar: 15/11/2018 - 10:53

Deputeti i PS,Bashkim Fino është përplasur me Kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi.

Postuar: 15/11/2018 - 10:20

Avokati Spartak Ngjela paralajmëroi ditën e djeshme se vala e arrestimeve maqedonase do të mbërri

Postuar: 15/11/2018 - 10:10

Kryetari i Komisionit të Integrimit, Genc Pollo, reagoi lidhur me takimin e djeshëm të Këshillit

Postuar: 15/11/2018 - 10:10

Vendet partnere kanë përshëndetur vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila dënoi bandën e