BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Politike

Kërcënohet zëvendësministri i Brendshëm, reagon Policia

Kërcënohet zëvendësministri i Brendshëm, reagon Policia

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Zafir Berisha është kërcënuar. Lajmi është bërë i ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme.


MPB thotë se rasti është hapur në Policinë e Kosovës.

“MPB mund të konfirmojë se zëvendësministri i MPB-së që është kërcënuar dhe ka hapur rast në polici, është z. Zafir Berisha”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Më të lexuarat