Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kërkoi dorëheqjen e Ramës, Petro Koçi i përgjigjet Agron Dukës: Ftoje Metën dhe Berishën të tërhiqen nga zjarrvënia

Postuar: 19/06/2019 - 19:29

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ka dërguar një letër publike kryeministrit Edi Rama, ku i kërkon që të tërhiqet.

Pas kësaj letre ka reaguar edhe zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi, i cili shprehet se për të hequr dorë duhet të ftojë presidentin Meta dhe ish-kryeministrin Sali Berisha.

Reagimi

I dashur Agron, per terheqje duhet te ftosh ata qe po sulmojne, jo ate qe eshte ne vend te vet! 
Nuk po e instrukton Rama PD ne te plackise KZAZ te.
Pra ftoje Meten dhe Berishen te terhiqen nga zjarrrrvenia!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 23:59

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka reaguar sa i takon dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Kosovës. 

Postuar: 20/07/2019 - 23:24

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i është përgjigjur indirekt Jozefina Topallit dhe

Postuar: 20/07/2019 - 22:59

Zëvendëkryeministri Erion Braçe është i sigurt në rregullsinë e zgjedhjeve të 30 qershorit, aq sa

Postuar: 20/07/2019 - 22:38

 I ftuar në programin ‘Natë me Xhaxhiu’, ish-presidenti Bamir Topi ka folur mbi

Postuar: 20/07/2019 - 22:30

Deputetja Rudina Hajdari ka folur për Zërin e Amerikës për situatën në vend dhe zhvillimet e fund

Postuar: 20/07/2019 - 20:52

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, në një intervistë  për Zërin e Amerikës, th