BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Politike

Kërkoi lista të hapura, ish-drejtoresha e Tatimeve i kthehet keq Ralf Gjonit: Ti rrezik nuk merr as...

Kërkoi lista të hapura, ish-drejtoresha e Tatimeve i kthehet keq Ralf

Brisida Shehaj, ish-drejtoresha e Tatimeve, ka komentuar sot deklaratat e deputetit Ralf Gjoni lidhur me propozimin e tij për listat e hapura. Shehaj shprehet në Facebook: “Ky me lista të hapura dhe të mbyllura vetëm votën e tij merr, rrezik dhe atë mund ta hedh për Rudinën, me bojë dhe pa bojë fare biles”,- shkruan në një postim në Facebook, Shehaj.

Më të lexuarat