BREAKING NEWS

Donald Trump mban fjalimin e fundit nga Shtëpia e Bardhë: Ju tregoj rrezikun e madh që e pret vendin

Donald Trump mban fjalimin e fundit nga Shtëpia e Bardhë: Ju tregoj
x

Politike

Kërkoi shtetësinë nga Kosova për t’iu bashkuar “Vetëvendosjes”? Vjen reagimi i fortë i Ditmir Bushatit

Kërkoi shtetësinë nga Kosova për t’iu bashkuar

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka hedhur poshtë pretendimet se kërkon shtetësi të Kosovës dhe se do t’i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje.

“Lajmi i botuar në një portal në Kosovë është thjesht mashtrimi i radhës. Kushdo që qëndron pas këtij mashtrimi, i uroj suksese në jetë!”, ka thënë Bushati për Kohën.