BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x
BREAKING NEWS

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja çfarë i kërkova dje me urgjencë ambasadës amerikane

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja
x
BREAKING NEWS

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon kryeministri, çdo shqiptar e sheh çfarë kemi bërë ne

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon
x

Politike

Kërkon drejtimin e Bashkisë së Tiranës, 'kërcënon' demokratja: Kam qenë qitëse, kundërshtarët të kenë kujdes

Kërkon drejtimin e Bashkisë së Tiranës,

Kandidatja për primaret e Partisë Demokratike në Bashkinë Tiranë, Adriana Kalaja, thotë se nuk i trembet asgjë, madje zbulon edhe të pathëna nga rinia e saj.

Kam qenë edhe qitëse, kështu që të kenë kujdes edhe ata që janë kundërshtarët e mi.

Kam qenë edhe qitëse me pistoletë, me ekipin e parë të Tiranës.
Në emisionin “Stay Tuned” në MCN Tv, Kalaja deklaroi se ka qenë këngëtare soliste te Pallati i Pionierëve dhe se nëse do e ftonte diksh të këndonte, do e pranonte me kënaqësi.

Kam qenë këngëtare, soliste në Pallatin e Pionerëve profesori im Robert Eadoja këmbënguli mos të vazhdoja Liceun Artistik se isha me 10 absolute.

Më tha se je një këngëtare si shumë të tjerë por je shumë mirë me mësimet.

Mbase dhe këtë karrierë e kam nga Robert Radoja.

Më të lexuarat