BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Politike

‘Këta e nuhasin njëri-tjetrin se qysh ia do terezia’, Murrizi tregon nga kush ka frikë Rama dhe Basha

‘Këta e nuhasin njëri-tjetrin se qysh ia do terezia’,

Deputeti Myslim Murrizi, i ftuar në emisioni 'Arena' tha se kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozitës Lulzim Basha e njohin dhe e kuptojnë mirë njëri-tjetrin.

Sipas tij, që të dy i tremben drejtësisë, ndërsa shtoi se janë subjekt i SPAK.

'Këta i tremben drejtësisë, shkaku i vërtetë i lloj lloj makinacioni, dhe merren vesh se qeshin, iu shkon buza vesh më vesh me njëri-tjetrin në distancë, iu them unë si qen shpeze. Këta e nuhasin njëri-tjetrin se qysh kja do terezia, dhe halli i vërtetë është që të gjithë ata që shqiptarët e dinë, dhe ndërkombëtarët, janë subjekt i SPAK-ut, mirëpo pa imunet dalin në rrugë këta.'-tha deputeti.