BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Politike

“Kishte lidhje me…”/ Salianji plas deklaratën e fortë në Kuvend dhe “zbulon” shkakun e shkarkimit të Gledis Nanos

“Kishte lidhje me…”/ Salianji plas deklaratën e

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka zbuluar detaje në lidhje me shkarkimin e Gledis Nanos nga detyra e kreut të Policisë së Shtetit. Gjatë interpelancës me ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi, Salianji tha se Nano u shkarkua për shkak të lidhjeve që kishte e amerikanët.

“Policia e Shtetit matet me objektiva konkretë. Të ka thënë ish-Drejtori jot i Përgjithshëm që për operacionin “Plumbi i Artë” ka konfirmuar se është dekonspiruar dhe nga 32 persona ju arritët të kapë 18 persona. Ju kanë ikur personat me rekordet më të tmerrshme.

Di sot gjë ku e ke Talo Çelën? Nuk mund të të themi dot gjë që kur Daily Mail pavarësisht se e kemi ruajtur etikën se është rrjedhje nbga hakerimi, por kur Daily Mail di që ai qarkullon në mes të qytetit policia ka informacion dhe nuk ka asnjë veprim. I nxirrni policët nga dy turne për t’i mbajtur kot nëpër postoblloqe, kjo duket që nuk ka vullnet.

Ku e keni Suel Çelën? Di gjë ku ndodhet sot? Po Fatos Gosa, Florenc Çapja, Kamer Meja, Ervis Martinaj që nuk jepni dot përgjigje sot gjallë a vdekur lëre më ta kërkoni?! Ndërkohë që ju e dini dhe po ua them këtu atë që qarkullon nën zë në të gjithë drejtuesit e policisë.

5 minuta para se të shkonte në hotel Policia e Shtetit e keni lajmëruar për t’u larguar sepse keni pasur tjetër plan. Eljo Birti, Festim Qoli, Alket Xhixha, Aleks Çela? Vetëm në një operacion i ke këta. Ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë thotë më ka rrjedhur informacioni. Ka njeri përgjegjësi këtu?

E ka ai tjetri. E kuptoj unë këtë që Drejtori i Përgjithshëm i Policisë se të kam marrë shifrat dhe prandaj të kam pyetur cili është objektivi. Ju e keni hequr vetëm se ka pasur lidhje me SHBA. Këto të tjerat janë përralla”, u shpreh Salianji. 

Më të lexuarat